Zegarek jako biżuteria

Dawniej zegarek był nieodłącznym „towarzyszem” człowieka. Dziś, jego podstawową rolę, jaką jest odmierzanie czasu, spełnia wielofunkcyjny telefon komórkowy. Jednak wielu z nas nadal korzysta z zegarka, tylko teraz pełni on rolę eleganckiej biżuterii.

Dobrze dobrany zegarek może stanowić bardzo gustowne dopełnienie naszego stroju. Oczywiście rodzaj zegarka zależy od naszych upodobań, jednak warto pamiętać, że są zegarki wieczorowe, wizytowe, sportowe czy codzienne. Należy więc mieć kilka zegarków w swojej kolekcji, aby móc dobrać zegarek do sytuacji.  Zegarek stanowi szczególnie ważny element ozdobny dla mody męskiej. Panowie nie mają bowiem zbyt wielkiego wyboru jeśli chodzi o biżuterię. Zegarek jest symbolem prestiżu i elegancji.

Projektanci znanych marek wiedząc o zmieniającej się funkcji zegarka, przygotowują często naprawdę ekskluzywne kolekcje. Przykładem może być linia zegarków Chic i Ornament marki Doxa, które wysadzane są diamentami, a tarcze niektórych modeli wykonane są z masy perłowej.  Jeśli więc wydaje Ci się, że Twoja biżuteria jest niekompletna, to może należy ją uzupełnić o kilka modeli zegarków.

Dodaj komentarz